star_border

Klijavimo-armavimo mišiniai

Klijavimo-armavimo mišiniai yra skirti namo fasado šiltinimo darbams. Atlikdami visus namo šiltinimo darbus su kokybiškomis ir tinkamomis priemonėmis užtikriname, kad fasadas tarnaus ilgus metus, o taip pat sutaupys jums daugybę šildymo kaštų, apsaugos nuo aplinkos poveikio bei pelėsio. Aptarkime, kokią produkciją gali pasiūlyti „Baumit“ ir kokia yra mūsų gaminių kaina.

Baumit ProContact

Mineralinis klijavimo-armavimo mišinys

Baumit StarContact

Mineralinis klijavimo-armavimo mišinys

Baumit StarContact Forte

Mineralinis klijavimo-armavimo mišinys

Baumit StarContact White

Baltas Mineralinis klijavimo-armavimo mišinys

Baumit StarContact Speed

Mineralinis klijavimo-armavimo mišinys

Klijavimo-armavimo mišinių panaudojimas statybose

Klijavimo-armavimo mišinių yra įvairiausių rūšių, tačiau visi jie skirti namo apšiltinimo darbams. Klijavimo-armavimo mišiniai gali būti naudojami ant tokių medžiagų kaip betonas, įvairūs blokeliai, pavyzdžiui, silikatiniai, keraminiai ar kitų.

Klijavimo-armavimo mišiniuose yra mineralinių rišančiųjų medžiagų, taip pat mineralinių užpildų bei modifikuojančių priedų, todėl su jais galėsite klijuoti ir armuoti putų polistireną šiltinant namus, taip pat tiks ir mineralinės vatos klijavimui ir armavimui.

Mišiniai yra labai elastingi, atsparūs šalčiui ir drėgmei bei smūgiams, laidūs garams, gerai sukimba su naudojama šiltinimo medžiaga bei pagrindu. Taip pat jie mažai įgeria drėgmę.

Kalbant apie „Baumit“ produkciją jūsų statyboms, geriausi pasirinkimai būtų „Baumit Star“ ir „Baumit Pro“ gaminiai.

„Baumit Star“ termoizoliacinė sistema tinkama šiltinimui, naudojant polistireninį putplastį (EPS) ar mineralinę vatą. Sistema įrengiama naudojant klijavimo-armavimo mišinius – „StarContact White“ ar „StarContact Speed“.

Naudojant aukščiausios kokybės, pralaidų garams klijavimo-armavimo mišinį „StarContact White“ arba „StarContact“, galėsite klijuoti visų tipų termoizoliacinius elementus, tokius kaip fasadinės izoliacinės plokštės iš klasikinio, ekstrudinio polistirolo arba mineralinės vatos. Šios medžiagos puikiai sukimba su pagrindu, lengvai ir greitai dengia paviršių. Tai itin elastinga, labai atspari oro sąlygoms medžiaga. 

Klijavimo-armavimo mišinys „ProContact“ tinka norint klijuoti ir armuoti mineralinės vatos bei putų polistireno plokštes,  ne tik ant naujų pagrindų, bet ir renovacijoje, įrengiant papildomą šiltinamąjį sluoksnį. Ar šiltinant naujus namus, ar atnaujinant jau esamus, keičiant fasado izoliacinę medžiagą, nereikia galvoti apie klijavimo-armavimo mišinio pasirinkimą, nes Baumit Pro sistema yra universalus pasirinkimas.

Klijavimo-armavimo mišinių kaina

„Baumit“ klijavimo-armavimo mišinių galėsite įsigyti prekybos partnerių internetinėse parduotuvėse. Jų kainos ir kokybės santykis išties geras.