star_border

Tinkai

Tinkas yra vienas populiariausių produktų namų statybose bei remonto darbuose, kai reikia išlyginti sienų ar lubų paviršių. Statybinis tinkas naudojamas ne tik vidaus, bet ir lauko darbams, o tinko ar tinko mišinių rūšių suskaičiuojama tikrai nemažai. Ši medžiaga greitai džiūsta, ją paprasta naudoti, todėl idealiai tinka ir tampa dažnu pasirinkimu tinkuoti sienoms, nes po tinko sluoksnio iš karto galima klijuoti tapetus ar tepti dekoratyvinį tinką.

Baumit SilikatTop

Silikatinis dekoratyvinis tinkas

Baumit StarTop

Premium klasės silikoninis dekoratyvinis tinkas

Baumit MPI 25

Sausas kalkių-cemento tinkas

Baumit SilikonTop

Silikoninis dekoratyvinis tinkas

Baumit NanoporTop Fine

Mažos taršos Premium dekoratyvinis tinkas

Baumit GranoporTop

Akrilinis dekoratyvinis tinkas

Baumit Ratio Glatt

Sausas gipso tinkas

Baumit Ratio Glatt L

Gipsinis tinkas

Sanova Fine

Restauravimo tinkas

Baumit ThermoPutz

Šilumą izoliuojantis tinkas

Baumit KlimaWhite

Baltos spalvos kalkinis tinkas

Baumit MosaikTop

Mozaikinis struktūrinis tinkas

Baumit KlimaUni

Lengvas kalkinis tinkas

Baumit KlimaPerla

Kalkinis tinkas

Baumit KlimaPerla

Kalkinis tinkas

Baumit KlimaDekor

Kalkinis dekoratyvinis vidaus tinkas

Baumit NanoporTop

Mažos taršos Premium dekoratyvinis tinkas

Baumit PuraTop

Premium klasės akrilinis dekoratyvinis tinkas

Baumit CreativTop

Silikoninis modeliuojamas dekoratyvinis tinkas

Baumit Classico Special

Mineralinis dekoratyvinis tinkas

Nuo ko priklauso tinko kaina?

Tinko kaina priklauso nuo to, ar jis skirtas vidaus darbams, ar laukui – fasadui, cokoliui. Pavyzdžiui gipsinis, cementinis ar kalkinis, universalus tinkas bus gerokai pigesnis nei dekoratyvinis tinkas. Tinko kaina priklauso ir nuo gamintojo, išeigos, sąnaudų bei paties tinko tipo – sausas, mašininis, plonasluoksnis, šiltas, modeliuojamas. Taip pat kainą gali lemti ir tinko paskirtis – drėgnoms patalpoms, grubesniems paviršiams ir panašiai. Todėl geriausia kreiptis į „Baumit“ specialistus, kurie patars, kokį tinką rinktis ir pasiūlys jums geriausią kainą.

Tinko rūšys, tipai - kaip teisingai pasirinkti?

Tinkų pasirinkimas išties platus, bet pagrindinės jo rūšys yra dvi: lauko ir vidaus. Paprastas tinkas dengiamas trimis sluoksniais – paruošiamuoju, išlyginamuoju ir dengiamuoju. Dekoratyvinis tinkas, ko gero yra geriausiai žinomas ir matomas. Jis skirtas dekoruoti lauko ir vidaus sienas, suteikti faktūrą ir spalvą. Specialusis tinkas skirtas apsaugoti patalpas nuo įvairių aplinkos veiksnių, tokių kaip drėgmė, karštis ar triukšmas.

Dekoratyvinis tinkas dar skirstomas į mineralinį, silikoninį, akrilinį ir silikatinį. Akrilinis ir silikoninis tinkai yra elastingesni, todėl juos geriau rinktis kai norite pastatą labiau izoliuoti nuo triukšmo, statote namą arti judrių gatvių. Mineralinis ir silikatinis tinkas labai tiks, jei gelbėjate savo namus nuo drėgmės ar pelėsio. Silikoninis dekoratyvinis tinkas ilgiausiai išliks švarus, nes nuo jo geriausiai pašalinamas purvas, todėl po lietaus fasadas bus tarsi naujas. Mineralinis sanuojantis tinkas labai tinka renovacijai, nes tinkamas drėgnoms, senoms, pelėsio paveiktoms sienoms.

Pamatams galima rinktis akrilinį mozaikinį tinką, kuris atsparus aplinkos poveikiui, lengvai dengiamas ir jau paruoštas naudoti.