star_border

Pristatome gražiausius Europos fasadus!

Beveik 100 000 balsų iš architektūros entuziastų visoje Europoje pristatome fasadus, kurie pavergė jų širdis.

Top 5 Single Family Houses

5 populiariausių šeimos namų, kuriuose nori gyventi kiekvienas, apžvalga.

5 vieta

Hado Lisicani

Single Family House | Šiaurės Makedonija

Energiją taupantis šeimos namas su unikalia architektūra. Ypatingas dėmesys skiriamas grynai gamtai regione, kuriame yra objektas.

4 vieta

BIN House

Lenkijoje, Varšuvoje esantis namas buvo skirtas keturių asmenų šeimai, kuriai menas yra svarbus elementas, kuris yra investuotojų kasdieniame profesiniame gyvenime. Pagrindiniai architektūriniai veiksniai yra: gerbti esamus stambius medžius, pastatą pastatyti šiaurinėse sklypo ribose ir aiškiai atverti funkcijas pietinei jo daliai.

3 vieta

Zeytinli Evi

Įkvėptas Viduržemio jūros regiono gyvenimo, Zeytinli House yra Seferihisar kaime, Izmiro vakarų Turkijoje. Šioje žemėje, kuri suteikia gyvybę turtingai augmenijai, didelei biologinei įvairovei ir unikalioms endeminėms rūšims, aukščiausioje kalvos vietoje yra Gölcük kaimas.

2 vieta

Family House Lučenec

Architekto šeimos namai suprojektuoti taip, kad atitiktų šeimos poreikius ir sukurtų darbo aplinką. Nors ir ribotas dydis ir prieinamumas, kompaktiška masė taip pat apima garažą, praėjimą į sodą ir įstiklintą erdvę kūrybiniam darbui. Baltą fasadą sustiprina pramoninė atviro betono išvaizda.

1 vieta

“Plochata“ house

Namo „Plochata“ fasadas pagamintas su ETICS Baumit Open, galutinėmis dangomis NanoporTop ir PuraTop K2.0. Spalvos yra NanoporColor atspalvių 0019 ir 0881.

Top 5 Multi Family Residential

Mūsų rinkėjų 5 populiariausių daugiabučių gyvenamųjų namų apžvalga.

5 vieta

Vile Smuk

Multi Family Residential | Bosnija ir Hercegovina

Vile Smuk yra modernus apartamentų kompleksas Bjelasnicos centre su 6 objektais ir bendra garažo zona. Objektai sujungti su centrine aikšte komplekso viduryje. Tūriai yra paprastų formų su dinamiškais fasado medžiagų pokyčiais.

4 vieta

Arbo Residence

„Arbo Residence“ yra vieta, kur komfortas ir išskirtinis dizainas susijungia idealiam gyvenimo būdui. Daugybė butų, pastatytų iš aukščiausios kokybės medžiagų ir naudojant naujausias šios srities technologijas, pranoksta visus lūkesčius elegancija, ilgaamžiškumu, patikimumu ir išskirtiniu dizainu. Sugalvotas kaip erdvė, kur viską turėti po ranka, gyvenamajame komplekse yra restoranai, prekybos centras, vaikų darželis, bankas, o pagrindinėje gatvėje – ne tik mini prekybos centras, bet ir prekybos centras.

3 vieta

Egremont

Įsikūrę Church Road mieste Killiney mieste, Dublino grafystėje, namai Egremont mieste yra A2 klasės ir visi elektriniai, mažesniuose įrenginiuose šildoma integruota oro pagrindu veikiančia šildymo ir vėdinimo sistema, o didesniuose – šilumos siurbliais oras-vanduo. . Sukūrė „Durkan Residential“ ir suprojektavo Ruth O'Herlihy iš architektų McCullough Mulvin, kuriant konsultacijas taip pat prisidėjo airių pasyviųjų namų pradininkas Tomas O'Leary iš MosArt.

2 vieta

LAX 151

Naujame gyvenamajame kvartale, kuris įsilieja į esamą gyvenviečių struktūrą, dabar siūloma papildoma infrastruktūra su komercinėmis patalpomis ir vaikų darželiu. Bendra žalioji erdvė skersai statybų su medžiais, nedidelėmis aikštėmis, sėdimomis baldais ir įvairiomis žaidimų aikštelėmis siūlo vertingą lauko poilsio erdvę. Tvirtos konstrukcijos talpa yra optimaliai išnaudojama aktyvinant komponentus. André Heller buvo atsakingas už lydintį atviros erdvės planavimą.

1 vieta

KAPITOL Drezdenska

Multi Family Residential | Šiaurės Makedonija

Dresdenska – tai naujas, prabangus, keturių aukštų pastatas, įsikūręs vienoje patraukliausių Skopjės vietų – Taftalidze. Kiekvienas butas yra funkcionalumo ir rafinuotumo derinys, o fasadas palieka naujojo modernaus Skopjės įspūdį.

Top 5 Non-residential

Mūsų rinkėjų 5 populiariausių negyvenamųjų namų apžvalga.

5 vieta

Plan G

Non-residential | Austrija

Viskas iš vienų rankų – nuo planavimo iki statybos. Šį neįprastą įmonės pastatą kūrybinio pastato savininkas ne tik suplanavo, bet ir pastatė savo rankomis kartu su darbuotojais. Rezultatas yra įspūdingas ir sujungia funkcionalumą su individualiu dizainu. Biurų pastatas, pastatytas ant stulpų, buvo suprojektuotas naudojant „Baumit CreativTop“ rūdžių išvaizdą. Jis labai aiškiai išsiskiria iš paprastų, bet funkcionalių pardavimo ir sandėliavimo zonų.

4 vieta

Buffalo and grey cattle shelter

Non-residential | Vengrija

Atrodo, kad šis antropomorfinis ir zoomorfinis kompleksas, sukurtas pilkiesiems galvijams ir buivolams, iškilo iš žemės. Pagrindinis įėjimas simbolizuoja du stumbrus, o arklidžių išplanavimas primena pilką galvijų ragą. „Pusztos“ kompleksas atrodo taip, tarsi jis ten buvo visada.

3 vieta

European House of Culture and National Minorities

Non-residential | Bosnija ir Hercegovina

Europos kultūros ir tautinių mažumų namai atliks svarbų vaidmenį išsaugant ir propaguojant kultūrą, istoriją, meną, visuomeninę veiklą, tradicijas, bet ir įvairovę mūsų visuomenėje, teigiama pranešime.

2 vieta

Tove Jansson School & Kindergarden

Non-residential | Austrija

Šis įspūdingas pastatas, kuriame yra pradinė mokykla ir vaikų darželis, sukuria vietą, kurioje švietimas, bendruomeniškumas ir džiaugsmas eina koja kojon. Tai skatina ne tik perduoti žinias, bet ir atsakingai elgtis su aplinka. Daugiafunkcėmis erdvėmis, tokiomis kaip valgomojo zonos, darbo ir treniruoklių salės, bibliotekos ir kt., naudojasi visi.

1 vieta

Balçova Cemevi

Non-residential | Turkija

Ši monolitinė konstrukcija, sukurta laikantis tradicinių patalpų pėdsakų, buvo pastatyta kaip Alevių, kurie iki šiol gyveno paslaptyje, garbinimo vieta. Jis sukurtas sutelkiant dėmesį į pagrindines Alevi mokymo ypatybes.
 

Top 5 Thermal Renovation

Mūsų rinkėjų 5 populiariausių šiluminės renovacijos projektų apžvalga.

5 vieta

Anthonys Way

Mūsų projektas išsiskiria novatorišku Baumit gaminių panaudojimu. Nepaisant iššūkių, būdingų tokiems projektams, mūsų komanda įveikė strateginio planavimo ir vykdymo kliūtis. Dėl vientisos izoliacinių medžiagų integracijos ir kruopštaus „Baumit“ apdailų naudojimo rezultatas buvo darnus ir vizualiai įspūdingas. Siekiant dar labiau pagerinti objekto šilumines savybes, esama 100 mm ertmė buvo užpildyta mineraline vata.

4 vieta

Tideways

Šie šeimos namai yra ant Owenabue upės kranto, kuri yra už kelių mylių aukštupyje nuo Crosshaven, Korko grafystėje. Buvę legendinio jachtininko ir verslininko Deniso Doyle'o ir jo žmonos Mary namai. Pajūrio būstą sudaro dideli sodai, dviejų aukštų 520 m² namas ir nuosava prieplauka / sraigtasparnių nusileidimo aikštelė. Projekto tikslas buvo pagerinti prastą F BER reitingą. Sistemos tiekėju architektas pasirinko „Baumit“ dėl sistemos kokybės ir reputacijos, kurią Airijoje sukūrė maždaug per pastarąjį dešimtmetį.

3 vieta

The Holly

Naujas panaudojimas ir įspūdingas fasado dizainas sukuria naują centrinį tašką šioje dažnai lankomoje vietoje. Atnaujinimo metu buvo atnaujinti fasadai, sukuriantys šiuolaikišką išvaizdą. Didelės angos užtikrina, kad pastatas būtų gerai apšviestas ir sukuria tvirtą ryšį tarp vidaus ir išorės erdvių. Dėl renovacijos „The Holly“ taps nauju žvilgsniu Heiligengeistplatz ir orientyru miesto centre.

2 vieta

Vivienda unifamiliar Aravaca

Dviejų aukštų vienos šeimos namas, įsikūręs viename geriausių Madrido rajonų, Aravaca. Pastatas dviejų aukštų ir skirtingų tūrių, kurios visose sandūrose buvo paryškintos lipdiniais. Šio vienbučio namo renovacija kyla iš idėjos estetiškai atnaujinti originalų eksponuotą 1998 m. mūrinį fasadą, išlaikant klasikinį stilių. Be to, siekiama pagerinti šilumos ir garso izoliaciją, pagerinti energijos vartojimo efektyvumo įvertinimą ir padaryti jį tvaresnį.

1 vieta

House Center

Thermal Renovation | Šiaurės Makedonija

The house was built in the 30s of the last century in a beautiful neoclassical style with very interesting architectural solutions. The hook was built and eminent city families lived in it for decades. For a period it was also a British consulate during the SFRY. In the earthquake that hit Skopje in 1963, the house remained undamaged.

Top 5 Historical Renovation

Mūsų rinkėjų 5 populiariausių istorinės renovacijos projektų apžvalga.

5 vieta

The Pea

1896 m. pastatytame istoriniame buvusiame žirnių lukštenimo fabrike – žavingame architektūrinės kultūros pramoniniame pastate – šiandien yra pradinė mokykla ir renginių centras. Tvariai rekonstruojant pastato istorija šviežiai ir draugiškai buvo perkelta į skaitomą dabartį.

4 vieta

Bistrik railway station

Historical Renvovation | Bosnija ir Hercegovina

Bistriko geležinkelio stotis buvo pastatyta 1906 m., kai buvo baigtas tiesti Rytų geležinkelis nuo Sarajevo iki Uvaco. 1973 metais Bistriko stoties pastatas visiškai prarado savo pagrindinę reikšmę. 2006 m. jis buvo paskelbtas Bosnijos ir Hercegovinos nacionaliniu paminklu. Renovacija prasidėjo 2020 m. spalį.

3 vieta

JugendKunstSchule

Buvęs pašto pastatas, kuris buvo laisvas nuo 2006 m., nuo 2016 m. priklauso Frankenbergo (Saksonijos) savivaldybei. Jis buvo plačiai ir specialiai atnaujintas, kad ateityje jį būtų galima naudoti kaip jaunimo meno mokyklą.

2 vieta

Royal Palace Hotel

„Royal Palace“ viešbutis, įsikūręs Brezoianu g. kampe su Constantin Mille , yra eklektiškas pastatas su Art Deco elementais ir radikalia tarpukario architektūrine intervencija į senesnį 1880–1885 m. pastatą. Šiame pastate po 1892 m. veikė Rumunijos architektų draugijos mokykla. 1927 m. pastatą perprojektavo prancūzų architektas Ernestas Dorneaux.

1 vieta

Otto Wagner SCHLEUSENGEBÄUDE

Buvęs spynos pastatas – Vienos Art Nouveau brangakmenis – tapo MA45/Vienna Waters pagrindiniu kvartalu. Atnaujinus fasadą su jo dekoratyvinėmis dalimis buvo atsižvelgta į istorinę pirminę būklę. Rezultatas – sėkminga pusiausvyra tarp istorinės išvaizdos ir šiuolaikinio naudojimo.

Top 5 Stunned by Texture

Mūsų rinkėjų 5 stulbinamiausių fasadų tekstūrų apžvalga.

5 vieta

VINO.TAKE

Įsikūręs vynuogynuose Pietryčių Štirijoje »VINO.TAKE« primena skulptūrą, derančią su aplinkinio kraštovaizdžio spalvomis. Žemės spalvų tonai visur – nuo gipso iki plieno iki betono. Vynuogynas siūlo elegantišką ir šiuolaikišką peizažą viduje ir įspūdingoje panoraminėje terasoje.

4 vieta

Rhouse2

Stunned by Texture | Slovakija

Kompaktiškas monochromatinis namo apvalkalas sujungia operacinių blokų trejetą ir paslepia įvairią vidinę struktūrą. Svarbi koncepcijos dalis yra ryšys tarp gyvenimo ir lauko per plačias įstiklintas zonas ir dengtą terasą. Medžiaginis sprendimas išryškina tiesias architektūros linijas, ritmą ir gradaciją.
 

3 vieta

Mill Chalets

Šalia istorinio Cselley malūno – žinomo kultūros ir renginių centro – Panonijos kaimo viduryje iškilo septyni „malūno namai“. Šie nauji pastatai puikiai dera su istoriniu Cselley malūno ansambliu. Čia lemiamas veiksnys yra sėkmingas fasado projektavimas naudojant klasikinę srutų techniką. Lauko erdvių dizainas puikiai užbaigia bendrą koncepciją. Stebina ir namelių interjeras: kiekvienas namelis į ramų (atostogų) gyvenimą suteikia vis kitokios spalvos.

2 vieta

Villa Dr. Tomevski

Stunned by Texture | Šiaurės Makedonija

Ši moderni vila yra ramioje Skopjės dalyje, elitiniame Bardovci rajone. Turtas yra praktiško išplanavimo, daug atviros erdvės plokščiame sklype ir su nuostabiu vaizdu į Vodno kalną.
 

1 vieta

WAG 23

Pastatas yra nauja miesto namo interpretacija, panaši į istorinį miesto centro rajoną. Tūris buvo padalintas į dvi struktūras – uždarą gyvenamojo namo sparną, vizualiai ribojamą neįprastais tinko paviršiais/paviršiaus medžiaga, ir atvirą, įstiklinto privažiavimo sparną mediniuose klojiniuose. Pastato spalvos buvo sąmoningai sumažintos iki baltos/juodos. Pietiniuose stogo plotuose buvo įrengtos fotovoltinės energijos tiekimo sistemos. Požeminės automobilių stovėjimo aikštelės išvažiavimo stogas buvo plačiai apželdintas.