Life Challenge 2024
star_border

Europos „Baumit“ fasado konkursas: „LifeChallenge 2024“ vyko Slovėnijoje. 

Pasiruoškite įkvėpti ir būti sužavėtais, kai pristatysime 2024 m. versiją architektūros raidoje. Scena paruošta, vizija drąsi – ateik, tapk rytojaus fasadų formavimo dalimi jau šiandien.

dienos

valandos

minutės

sekundės

Mes renkame geriausius fasadus iš visos Europos šešiose kategorijose:

  •  Single Family House
  • Multi Family Residential
  • Non-Residential
  • Thermal Renovation
  • Historical Renovation
  • Stunned by Texture

RECAP 2022: Architektūros stebuklų pristatymas: Baumit Life Challenge Valensijoje

„Baumit Life Challenge 2022“ Valensijoje buvo architektūros meistriškumo ir naujovių šventė. Šis prestižinis renginys subūrė išskirtinius pastatus, praplėtusius projektavimo ir statybos ribas. Nuo avangardinių struktūrų iki tvarių stebuklų – kiekvienas projektas pademonstravo neribotas šiuolaikinės architektūros galimybes.

Istorinis renovacijos projektas „Cukrarna“ laimėjo pagrindinį apdovanojimą 2022 m. ir atnešė renginį į Liublianą, Slovėniją.

Cukrarna, buvusi cukraus perdirbimo gamykla, buvo pastatyta 1828 m. Pagrindinė idėja buvo išraižyti visas pastato vidines konstrukcijas, išsaugant tik istorinį apvalkalą, ir paversti jį daugiafunkcine šiuolaikinio meno erdve. Šiandien yra revoliucinė nauja erdvė Liublianos kultūros infrastruktūroje. Laimėjęs projektas yra puikus pavyzdys, kaip senam nenaudojamam pramoniniam pastatui buvo suteiktas naujas gyvenimas, gerai apgalvojus planavimą ir renovaciją, ir jis buvo panaudotas visiškai naujai.