star_border

Gipsiniai tinkai

Gipsas yra jau gana ilgai naudojama, patikima, laiko patikrinta medžiaga. Jis lengvai naudojimas ir praktiškai universaliai tinkantis visiems paviršiams pastato viduje. Vienintelė vieta, kur namuose negalite naudoti gipso yra vonios kambarys, kuriame yra gerokai daugiau drėgmės nei kitose vidinėse patalpose.

Baumit FinoBello

Polimerinis gipsinis glaistas

Baumit Ratio Glatt

Sausas gipso tinkas

Baumit Nivello Centro

Gipsinis savaime išsilyginantis grindų mišinys

UnoRed

Sausas lengvas gipsinis tinkas

Baumit Nivello Quattro

Savaime išsilyginantis gipsinis grindų mišinys

Gipsinio tinko naudojimas

Gipsinis tinkas naudojamas vidaus darbams, kur jums reikia pasiekti glotnią sienų struktūrą ir aukštą kokybę. Ši tinko rūšis gali būti dengiama rankiniu arba mašininiu būdu. „Baumit“ gali pasiūlyti aukštos kokybės „Ratio“ mašininio gipsinio tinko bei lengvo naudoti „UnoRed“ rankinio tinko.

Gipsiniai tinkai naudojami norint išgauti nepriekaištingą sienų lygumą prieš atliekant preciziškus dekoro darbus – tapetavimą ar sienų dažymą. Ant tokiu dekoro sluoksniu dengiamų sienų negali likti net menkiausio nelygumo, o tai galima pasiekti būtent gipsiniu tinku. Šį tinką labai lengva naudoti, todėl jis tiks net nelabai įgudusiai rankai. Be to, gipsinio tinko kaina nėra didelė, todėl pasirinkus būtent jį galite gerokai sutaupyti.

Būtent „Baumit Ratio“ linija yra profesionali, pačios aukščiausios kokybės ir geriausių savybių, todėl ją renkasi ir profesionalūs rangovai kaip priemonę, skirtą moderniems nekilnojamojo turto objektams.

Sausas gipso tinkas „Baumit Ratio Glatt“ pagamintas pramoniniu būdu, o jo pailginto naudojimo laikas – net iki 3-4 val. Jis pasižymi puikiu sukibimu ir plastiškumu, išgaunamu aukštos kokybės lygiu paviršiumi, naudojamas sienoms ir luboms. Šio tinko ypač gera adhesija ir apdirbimas.

Tos pačios linijos „Baumit Ratio Glatt L“ tinkas yra lengvas, ekonomiškas, greitai ir paprastai paruošiamas, pasižymi puikiomis dengiamosiomis savybėmis ir formuoja glotnius, dažymui skirtus paviršius. Jį galėsite naudoti sienų ir lubų tinkavimui vidaus patalpose.

Rankiniam naudojimui skirtas „Baumit UnoRed“ lengvai lyginasi, pasižymi geru sukibimu ir apdirbimu, tinkamas remontui, sienų ir lubų tinkavimui.

Visus šiuos gipsinius tinkus internetu galėsite įsigyti už tikrai gerą kainą.

Gipsinio tinko paviršius

Gipsinis tinkas yra tikrai universalus, todėl juo gali būti dengiamos bet kokios medžiagos, o paruoštas gipsinio tinko paviršius dėl savo glotnumo puikiai tiks dažams dengti, tai pat šio tinko paviršius tinkamas ir plytelėms.