star_border

Fasadiniai dažai

Kalbant apie fasadinius dažus, „Baumit“ gali pasiūlyti ne vieną rūšį šių dažų tiek Premium klasės, tiek skirtų profesionalams. Kadangi būtent mūsų namų fasadas susiduria su daugiausia neigiamo aplinkos poveikio, labai svarbu, kad dažai būtų kokybiški, ilgaamžiai ir ilgai jums tarnautų. Plačiau aptarkime, kokios turi būti šių dažų savybės ir kaip išsirinkti pačius geriausius.

Baumit NanoporColor

Premium klasės dažai fasadui

Baumit SilikatColor

Silikatiniai dažai fasadui

Baumit PuraColor

Premium klasės akriliniai dažai fasadui

Baumit SilikonColor

Silikoniniai dažai fasadui

Baumit StarColor

Premium klasės silikoniniai dažai fasadui

Baumit GranoporColor

Akriliniai dažai fasadui

Fasadinių dažų privalumai

Kaip jau minėta, „Baumit“ gali pasiūlyti premium klasės dažus fasadui. Galima rinktis iš mūsų populiariausių „Baumit StarColor“ ir „Baumit PuraColor“.

„Baumit StarColor“ fasadiniai dažai yra atsparūs neigiamam klimato poveikiui. Tai yra aukščiausios klasės silikoniniai fasado dažai su naujo tipo užpildu. Šie dažai yra su Drypor efektu, tad padengtas tokio tipo dažais fasadas itin greitai džiūsta po lietaus, rūko ar tiesiog sudrėkęs nuo užtiškusių lašelių. Taip pat šie dažai pasižymi elastingumu ir labai geru garų laidumu. Jie tikrai tobulai dengiasi ir turi padidintą apsaugą nuo įvairiausių dumblių ir pelėsio.

Tokios pačios išeigos fasadiniai dažai tinkui „Baumit PureColor“ taip pat yra aukščiausios kokybės, tačiau jau ne silikoniniai, o akriliniai. Būtent jie skirti dažyti tamsiomis ir itin intensyviomis spalvomis. Šie dažai itin atsparūs aplinkos poveikiui, atstumia vandenį, praleidžia vandens garus. Kadangi čia yra naudojama „Cool“ pigmentų technologija, tad galima išgauti visas norimas „Baumit“ paletės spalvas. 

Fasadiniai dažai profesionalams „Baumit SilikonColor“, „Baumit SilikatColor“ bei „Baumit GranoporColor“ taip pat yra vienodos išeigos, atsparūs aplinkos poveikiui ir vandeniui, garams.

Kokius dažus rinktis fasado dažymui?

Savo namo fasadui galite rinktis bet kuriuos „Baumit“ dažus. Jei norite itin intensyvios spalvos ir plačios spalvų paletės, rekomenduojama rinktis „Baumit PuraColor“. Jei renovuojate seną namą, norite atnaujinti fasadą ar įspūdingus istorinius pastatus, jums geriausiai tiks „Baumit SilikatColor“. Padidintai apsaugai nuo dumblių ir pelėsio ar įpatingam baltumui išgauti rinkitės „Baumit StarColor“ fasadinius dažus.

Plačiau apie fasadinių dažų,pasirinkimą jus visada gali pakonsultuoti „Baumit“ specialistai, kurie padės išsirinkti ir apsispręsti, pasiūlys geriausią kainos ir kokybės santykį.