star_border

Apie mus spaudoje

2021-04-30

Pranešimas žiniasklaidai | Geriausių Europos fasadų konkurse triumfavo Vilniaus modernaus meno muziejus MO

Balandžio 22 d. tarptautiniame Europos fasadų konkurse „Baumit Life Challenge“ absoliučiu nugalėtoju išrinktas MO muziejus. Vilniuje įkurtas modernaus meno muziejus nurungė beveik 400 konkurentų iš 26 Europos šalių.

2020-05-20

Life Challenge 2021- Nominuoti geriausio Europos „Baumit“ fasado finalininkai

„Baumit Life Challenge“ – tai konkursas, kuriame įteikiami apdovanojimai už geriausius Europos fasadus, sukurtus naudojant „Baumit“ sistemas. 13 architektų iš įvairių šalių komisija nominavo 36 finalininkus iš 26 šalių.

2018-11-22

Žurnalas „Structum“ apie MO muziejaus projektą

„Baumit“ dekoratyvinis tinkas MO muziejaus fasadui buvo pasirinktas ne tik dėl estetinių sumanymų, bet ir funkcionalumo, inovatyvumo. Objekto fasadą puošia savaime išsivalantis dekoratyvinis tinkas „Baumit NanoporTop“, ypač atsparus nešvarumams.

2018-9-12

Žurnalas „Statyba ir Architektūra" apie Jogailos Rezidenciją

„Jogailos rezidencija“ – daugiau nei įprasti namai. Taip vystytojas pristato šį ambicingą projektą sostinės Naujamiestyje. Ir išties – išsaugoti XX a. pradžios eklektikos stiliaus fasadą, sykiu integruoti šiuolaikišką ir modernų vidinį fasadą, išlaikyti jautrų santykį su istorija, ypatingą dėmesį skiriant detalėms – tokios užduotys laukė architektų biurų „Renova“ ir „FlexiForma“.

2018-7-18

Žurnalas „Namas ir Aš“ apie Sveikos gyvensenos įpročius

„Sveikame kūne – sveika siela“– byloja liaudies išmintis. Sunku su tuo nesutikti. Sportas, tinkama mityba, neslegianti įtampa ir pozityvus požiūris daro didžiulę įtaką mūsų savijautai. Tačiau sutelkę dėmesį į savo fizinę formą dažnai pamirštame mus supančią aplinką, kuri taip pat svarbi.