Kokią fasado apdailą pasirinkti?
star_border

Dekoratyvinis tinkas ar dažai?

Dekoratyvinis tinkas ir fasadiniai dažai – dažnai tarpusavyje painiojami terminai.

Fasadinis dekoratyvinis tinkas  – tai plonas struktūrinis apdailinės medžiagos sluoksnis, dengiamas specialiomis mentelėmis, voleliais ir kitais įrankiais. Tonuojamas iš spalvyno pasirinktais atspalviais. Jis yra dengiamas ant armuoto šilumos izoliacijos sluoksnio arba ant išdžiūvusio išorinio betono paviršiaus. 

Fasadiniai dažai – tai plonas apdailinės medžiagos sluoksnis, kurio atspalvis paruoštas pagal specialią atspalvių paletę. Jie tepami voleliu, teptuku arba purškiant specialiu purkštuvu. Dažniausiai naudojami fasadų rekonstrukcijai, kaip nauja danga, ant lygaus paviršiaus arba paviršiaus atnaujinimui.

Fasádna omietka
Fasádna farba

Aukščiausios kokybės medžiagos

Pasirinkite fasadą, atitinkantį jūsų reikalavimus. Aukščiausios kokybės fasado tinkas ir dažai skirti geriausiai kokybei išgauti. Jie turi savaiminio nusivalymo savybių ir apsaugą nuo dumblių, taip pat naujos kartos silikoninį paviršių su funkcionaliu užpildu intensyvioms spalvoms išgauti, naudojant „Cool“ pigmentus.

Savaime nusivalantis Baumit Nanopor

Fasado tinkas ir dažai, ypač atsparūs taršai, bei dumblių formavimuisi. Patvirtinta nuo 2007 metų sukaupta patirtimi. Dėl mikroskopiškai lygaus paviršiaus ir natūraliai veikiamų gamtos jėgų, fasadas išlieka švarus ilgą laiką.

Labai atsparus Baumit Star

Prémiová silikónová fasáda

Naujos kartos silikoninis fasado tinkas ir dažai. Aukštos kokybės silikoninės rišamosios medžiagos ir funkcionalaus užpildo derinys užtikrina ne tik puikų padengimą bet ir aukštą fasado apsaugą.

Intensyvių spalvų Baumit Pura

Intenzívne odtiene

Ryškūs ir tamsūs apšiltintų fasadų atspalviai yra nuolatinis iššūkis. Fasado tinkas ir dažai Pura turi ypatingus „Cool“pigmentus, kurie užtikrina kad spalvos išsilaikytų ilgai. Ypatingai tinka tamsiems fasadams.

Profesionalams

Jei skiriate dėmesį, ne tik funkcionalumui ir estetikai, o sprendimui priimti svarbus faktorius yra ir kaina, pasirinkite produktus iš profesionalių fasadinių dekoratyvinių tinkų ir dažų spektro. Platus asortimentas atveria galimybes plačiam panaudojimui, naujiems pastatams, renovacijai. Pasirinkti galite iš nano, silikono, silikato ir akrilinių fasadinių dekoratyvinių tinkų ir dažų.

Kūrybiški fasadai

Baumit CreativTop dekoratyvinio tinko ir įspūdingų dažų, tokių kaip Lasur, Metallic ir Glitter kombinacija, suteikia neribotas fasado apdailos galimybes. Tapkite kūrybingu ir suteikite namo paviršiui kokią tik norite išvaizdą. Grubiai išlygintą, struktūrizuotą, panašią į betoną išvaizdą, tokia kaip mažų plytų ar tobulai lygaus dažyto paviršiaus. Vaizduotei ribų su Baumit nėra.