star_border

Tinkas pamatams (cokoliui)

Tinką pamatams reikia rinktis itin atsakingai. Tai ta namo vieta, kuri laiko didžiausią apkrovą, yra veikiama įvairių klimato veiksnių – sniego, lietaus, vandens, jei, pavyzdžiui laistote netoli namo pasodintas gėles ir krūmus. Lygiai taip pat pamatus gali veikti purvas nuo jūsų grindinio aplink namą.

Tam, kad pamatai būtų ilgaamžiai, nereikėtų jų nuolat tvarkyti ir atnaujinti, reikalingas patikimas, geras tinkas.

Kaip išsirinkti tinkamą tinką pamatams

Kai kalbame apie cokolio dekoratyvinį tinką, pirmiausia rekomendacija būtų rinktis mozaikinį akrilinį dekoratyvinį tinką. Būtent mozaikiniai tinkai turi didžiausią mechaninį atsparumą, todėl jums nebus baisus ne tik vanduo ar šaltis, purvas, bet ir, pavyzdžiui, su kamuoliu žaidžiantis vaikas, kuris gali spirti kamuolį į jūsų pamatus.

„Baumit“ kolekcijoje yra aukštos kokybės mozaikinių dekoratyvinių tinkų pamatams, kuriuos drąsiai galime rekomenduoti savo klientams. „Baumit MosaikTop“ dekoratyvinis akrilinis tinkas yra jau paruoštas naudoti, plonasluoksnis, su dažytu kvarciniu smėliu. Būtent šis tinkas yra hidrofobiškas, atsparus aplinkos poveikiams, tokiems kaip lietus, sniegas, vanduo ar purvas. Jis ypač tinkamas cokolio darbams, o spalvų paletė labai plati, todėl rezultatas bus unikalus ir stilingas, ne tik praktiškas.

„Baumit Superfine“ yra dar didesnės išeigos mozaikinis tinkas, taip pat idealiai tinkantis cokoliui. Šis paruoštas naudoti, smulkiagrūdis, plonasluoksnis tinkas yra pagamintas akrilinio rišiklio pagrindu, o jo sudėtyje yra smulkaus spalvoto kvarcinio smėlio. Jis tinka ne tik cokoliui, bet ir vidaus darbams, yra ypatingai didelio atsparumo ir unikalaus dizaino.

Būtent šie mozaikiniai tinkai, be to, kad yra tikrai gražūs ir stilingi, dar pasižymi mechaniniu atsparumu, kuris, kalbant apie pamatus, yra ypač svarbus. Nuo mozaikinio tinko purvas nusiplauna tikrai gerai, jis yra atsparus ne tik plovimui, bet ir trynimui, stipresniam valymui. Tokias savybes jam suteikia grynojo polimero koncentracija.

„Baumit“ dekoratyvinių mozaikinių tinkų cokoliams galite įsigyti bei jų spalvą išsirinkti ir internetu, o geriausią kainos ir kokybės santykį pasiūlys mūsų patyrę specialistai, kurie gali atsakyti į visus iškylančius klausimus.