star_border

Mozaikiniai tinkai

Mozaikinis tinkas gaminamas akrilinių dervų pagrindu. Mozaikinis dekoratyvinis tinkas pasižymi dideliu atsparumu drėgmei ir aplinkos bei mechaniniam poveikiui. Būtent dėl šių savybių mozaikiniai tinkai naudojami cokolio zonoje, koridoriuose ir laiptinėse, o kartais ir kaip dizaino elementas kolonoms ar fasadų intarpams. Šio tinko išskirtinės savybės jį daro tikrai populiariu pasirinkimu. Ypač vertinami yra „Baumit MosaikTop“ ir „Baumit Mosaik Superfine“ dekoratyviniai tinkai.

Baumit MosaikTop

Mozaikinis struktūrinis tinkas

Mozaikinio dekoratyvinio tinko savybės

Populiarusis „Baumit MosaikTop“ dekoratyvinis tinkas yra jau paruoštas naudoti, plonasluoksnis akrilinis dekoratyvinis tinkas su dažytu kvarciniu smėliu. Pagrindinės jo savybės yra hidrofobiškumas, atsparumas aplinkos poveikiams bei mechaniniams poveikiams. Šis mozaikinis dekoratyvinis tinkas turi plačią spalvų ir tekstūrų paletę, nuo įprastos pilkos, iki įmantraus juodumo su žėručiu.

„Baumit Mosaik Superfine“ dekoratyvinis mozaikinis tinkas taip pat yra jau paruoštas naudoti. Jis yra smulkiagrūdis, plonasluoksnis, pagamintas akrilinio rišiklio pagrindu. Savo sudėtyje tinkas taip pat turi smulkaus spalvoto kvarcinio smėlio. „Superfine“ dėl savo įmantraus dizaino yra puikus pasirinkimas pastato išorei ir vidui, išskirtiniams akcentams formuoti.

Daugiau apie pasirinkimo galimybes bei mozaikinių dekoratyvinių tinkų savybes galite sužinoti kreipęsi į „Baumit“ specialistus, kurie pakonsultuos, padės išsirinkti ir užtikrins gerą kainos ir kokybės santykį.

Mozaikinio tinko naudojimo sritis

Cokolio zona sulaukia didžiausio mechaninio ir aplinkos poveikio, todėl rekomenduojama jį tinkuoti „Baumit MosaikTop“ mozaikiniu tinku. Būtent šis dekoratyvinis tinkas, dėl savo sudėties yra atsparus vandeniui ir, dėl naudojamo kvarcinio smėlio grūdelių dydžio, sukuria apsaugą  mechaniniams poveikiams.

Mozaikinis tinkas išorės ir vidaus darbams ar išskirtiniams dizaino elementams yra „Baumit Mosaik Superfine“. Unikalus jo dizainas leis pasirinkti ne tik norimą fasado spalvą ir išvaizdą, bet ir viduje sukurti išskirtinį vaizdą – įrengti stilingą, unikalią, pasirinktos spalvos laiptinę ar šviesų, jaukų koridorių.