star_border

Dekoratyvinis tinkas

Dekoratyvinis tinkas skirtas daugeliui lauko bei vidaus darbų. Dekoratyvinis tinkas gali turėti įvairias tekstūras, todėl yra tikrai plačiai pritaikomas. Išsamiau aptarkime, kam naudojamas dekoratyvinis tinkas bei kokia gali būti dekoratyvinio tinko kaina.

Baumit SilikatTop

Silikatinis dekoratyvinis tinkas

Baumit StarTop

Premium klasės silikoninis dekoratyvinis tinkas

Baumit SilikonTop

Silikoninis dekoratyvinis tinkas

Baumit NanoporTop

Mažos taršos Premium dekoratyvinis tinkas

Baumit GranoporTop

Akrilinis dekoratyvinis tinkas

Baumit Classico Special

Mineralinis dekoratyvinis tinkas

Baumit KlimaDekor

Kalkinis dekoratyvinis vidaus tinkas

Baumit NanoporTop

Mažos taršos Premium dekoratyvinis tinkas

Baumit PuraTop

Premium klasės akrilinis dekoratyvinis tinkas

Baumit CreativTop

Silikoninis modeliuojamas dekoratyvinis tinkas

Kam naudojamas dekoratyvinis tinkas?

Dėl daugybės skirtingų struktūrų, savybių, gero pritaikomumo ir aukštos kokybės, dekoratyviniai tinkai gali būti naudojami tikrai universaliai – tiek pamatams, tiek fasadui, taip pat ir vidaus darbams, pavyzdžiui, luboms, sienoms. Įmonė „Baumit“ orientuojasi į tris pagrindinius sveikos statybos elementus – izoliaciją, interjero apdailą bei masyvumą, tai yra saugumą ir komfortą, todėl čia rasite itin kokybiškų gaminių tiek vidaus, tiek lauko darbams, o spalvų ir atspalvių paletės jus maloniai nustebins.

Dekoratyvinis tinkas pamatams

Dekoratyvinis tinkas pamatams turi būti pasirinktas itin atsakingai, nes būtent pamatai yra ta pastato dalis, kuri labiausiai kenčia nuo įvairių aplinkos veiksnių. Namo pamatus pirmiausia slegia didžiausias svoris, be to, jie turi atlaikyti ir išorinius klimato veiksnius, tokius kaip vanduo, šaltis, sniegas bei įvairūs nešvarumai nuo šalia esančio grindinio ar žemės. Būtent todėl reikia rinktis labai kokybišką ir patvarų, ilgai tarnausiantį tinką.

Kaip puikus pasirinkimas galėtų būti dekoratyvinis mozaikinis tinkas. Šis tinkas unikalus tuo, kad yra nepralaidus vandeniui, taip pat jis mechaniškai atsparus. Pavyzdžiui „Baumit Mosaik Top“ tinkas ypatingai tinkamas pamatui, arba kitaip vadinamam cokoliui. Jis yra paruoštas naudoti, plonasluoksnis dekoratyvinis akrilinis tinkas su kvarciniu smėliu. Šis tinkas yra hidrofobiškas, tai yra nebijantis drėgmės, atsparus aplinkos poveikiams, o jo spalvų pasirinkimas išties didelis, todėl kiekvienas gali išsirinkti tai, kas labiausiai derės prie bendro jūsų svajonių namų vaizdo. Būtent toks dekoratyvinis tinkas ne tik apsaugos namo pamatus nuo pažeidimų, bet ir tarnaus tikrai ilgai. Nors jo kaina nėra pigiausia, tačiau investuoti į tokį gaminį verta.

Dekoratyvinis tinkas fasadui

Dekoratyvinis tinkas fasadui yra bene populiariausia medžiaga, kurią žmonės renkasi savo būstui. Renkantis šią prekę, labai svarbu atkreipti dėmesį į namo lokaciją. Ne paslaptis, kad namo fasadas, kaip ir pamatai, susiduria su daugybe aplinkos veiksnių, ne tik tokių, kaip lietus ar sniegas, bet ir žiedadulkės, gatvių purvas ir panašiai. Todėl, renkantis dekoratyvinį tinką namo fasadui, būtinai turite atkreipti dėmesį ir į tai, ar jūsų namas stovi šalia judrios, taršios gatvės ar didelių medžių – miško vietovėje, prie miesto parko. Būtent šie veiksniai gali lemti jūsų dekoratyvinio tinko pasirinkimą.

Tokiu atveju „Baumit“ visada gali rekomenduoti StarTop premium silikono tinką tiek naujiems, tiek renovuojamiems fasadams. Šis tinkas yra puikiai pritaikomas, turi „Drypor“ efektą, purvui atsparų paviršių.

Hidrofilinės šio dekoratyvinio tinko savybės lemia drėgmės pasiskirstymą, dėl ko paviršius greičiau išdžiūsta, užtikrina gerą atsparumą vandeniui, tuo pačiu ir gerą vandens pašalinimą. Šių funkcijų kombinacija suteikia ir taip visų trokštamą atsparumą purvui. „Baumit StarTop“ yra lankstesnis, lengviau pritaikomas ir yra labai tolygios struktūros, kurią lengvą išgauti.

Taip pat fasadams tinkamas ir pastos pavidalo, silikonu sustiprintas modeliuojamas dekoratyvinis tinkas „Baumit CreativTop“, kuris labai tinkamas itin kūrybiškam fasado išpildymui. Šis dekoratyvinis tinkas sienoms suteiks išskirtinę išvaizdą.

Silikoniniai tinkai ilgai tarnaus, išlaikys spalvą, struktūrą, bus atsparūs senėjimui, UV spinduliams ir aplinkos veiksniams.

Dekoratyvinis tinkas vidaus darbams

Dekoratyvinis tinkas vidaus apdailai taip pat labai tinkamas ir plačiai naudojamas. Jis tinkamas ir sienų, ir lubų dekorui sukurti.

Reikia žinoti, jog dekoratyvinis tinkas vidaus darbams turėtų būti laidus garams, mažos frakcijos, ir, žinoma, saugus žmonėms, todėl čia galima kliautis „Baumit“ tinkais, nes įmonė orientuojasi į sveikos statybos elementus, o vienas jų yra saugumas.

Vidaus darbams tinka tiek silikoninis, tiek kiti tinkai, tačiau jei atkreiptume dėmesį į dekoratyvinio tinko vidaus darbams kainą, bene pigiausia būtų naudoti mineralinį tinką.

Kambarius, holus, laiptines tikrai papuoš ir tekstūrinis tinkas.

Struktūrinio tinko kaina

Dekoratyvinio struktūrinio tinko kaina priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. „Baumit“ produktai yra tikrai prieinamomis kainomis, o įmonės specialistai visada pasiruošę pakonsultuoti, padėti išsirinkti ir pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį.