star_border

Bituminiai klijai (bitumo klijai)

Bituminių klijų arba dar kitaip vadinamų bitumo klijų paskirtis tikrai labai plati ir universali. Šių klijų sudėtis, kurios pagrindas yra polimerais modifikuota bituminė emulsija, sukuria tokias klijų savybes kaip itin geras sukibimas, stabilumas. Taip pat jie yra labai lengvai apdirbami ir be jokių tirpiklių. Taigi plačiau aptarkime, kur jūsų statybose gali būti panaudoti bituminiai klijai ir kokį geriausią variantą gali pasiūlyti „Baumit“specialistai.

Baumit BituFix 2K

Bituminiai klijai

Kam naudojami bituminiai klijai?

Kadangi bituminiai klijai yra tikrai labai universalūs, juos galima panaudoti daugybėje statybos darbų. Pirmiausia jie gali būti naudojami jūsų pamatams, izoliacinėms poliuretano, polistireno plokštėms klijuoti. Šie klijai puikiai tinka cokolio darbams. Būtent cokolis patiria daugiausia neigiamo aplinkos poveikio, susiduria su nemažai vandens, todėl šie klijai, pasižymintys stabilumu ir labai geru sukibimu, čia labai tiks.

Kai kurie bituminiai klijai gali būti naudojami ir bituminėms čerpelėms klijuoti, kloti bitumines ritinines dangas ar jas lipdyti vieną su kita. Su jais izoliacines plokštes bus galima klijuoti ne tik cokolyje, bet ir šiltinant stogo konstrukciją. Su bituminiais klijais galėsite taisyti įvairius trūkius ir plyšimus bituminėse dangose. Taip pat šie universalūs klijai labai tinka sandarinimo darbams ant jūsų stogo, prie kamino.

„Baumit“ produkcijos sąraše garbingą vietą užima bituminiai klijai „Baumit BituFix 2K“. Šie dviejų komponentų, be jokių skiediklių, bitumo pagrindo klijai yra papildyti polistirenu. Jie yra skirti polistireninio putplasčio EPS ir ekstruzinio polistirolo XPS plokštėms klijuoti, o taip pat ir formuoti hidroizoliacijai cokolio zonose ant bituminio paviršiaus, vietose, kur galimas vandens purslų patekimas.

Taigi, kalbant apie cokolio sistemos komponentus, bituminiai klijai naudojami vieni iš pirmųjų. Daugeliu atvejų cokolio pagrindą pirmiausia dengia bitumo izoliacija. Čia ir prireiks bitumo klijų „Baumit BituFix 2K“, ant kurių jau eis izoliacinės fasado apšiltinimo plokštės ir sekančios cokolio šiltinimo bei fasado dekoro medžiagos.

Prieš naudojant bituminius klijus svarbu, kad pagrindas būtų sausas, švarus, neįšalęs, nedulkėtas, ant paviršiaus negali būti iš gilesnių sluoksnių išplautų druskų, jis turi būti tvirtas, negali būti silpnai besilaikančių dalelių.