star_border

Plytelių klijai

Atlikus visus pagrindinius darbus iki dekoro sluoksnio, lieka du svarbūs žingsniai - kaip išsirinkti dekorą iš tokios pasiūlos ir kuo jį tvirtinti prie pagrindo. Savo namų virtuvei, vonios sienoms bei grindims, o dabar neretai ir ir kambario grindims atsakingai renkamės plyteles, bet verta žinoti, kad ne mažiau atsakingai derėtų rinktis ir plytelių klijus, kurie bus plytelių ilgaamžiškumo garantas.

Baumit Baumacol FlexTop

Baumit Baumacol FlexTop

Baumit Baumacol Basic

Plytelių klijavimo mišinys

Baumit Baumacol Preciso

Baumit Baumacol Preciso

Kaip pasirinkti tinkamus plytelių klijus?

Plytelių klijų pasirinkimas priklauso tikrai ne nuo vieno faktoriaus. Svarbu jūsų klijuojamo paviršiaus kokybė, taip pat ir jo naudojimo paskirtis. Ne mažiau svarbus ir pačių klijuojamų plytelių dydis, jų tipas.

Galima rinktis elastingus plytelių klijus arba paprastus, greitai arba ilgiau džiūstančius, taip pat turėsite rinktis atskirus plytelių klijus didelėms plytelėms, tai yra tokius, kurie skirti didesnei ir sunkesnei sienų apdailai. Skiriami klijai lauko ir vidaus darbams arba universalūs.

Mes galime pasiūlyti platų „Baumit Baumacol“ klijų asortimentą. Aukščiausios kokybės klijai „Baumacol FlexTop“, „FlexTop Speed“ arba „Flex Marmor“ pasižymi aukščiausią kokybę užtikrinančiomis savybėmis ir yra pritaikyti įvairiausio dydžio plotams ir apdailų tipams.

„FlexTop“ yra elastingi klijai, atsparūs vandeniui, šalčiui, hidrauliškai kietėjantys. Šie plytelių klijai yra prailgintos darbo trukmės, padidinto atsparumo, skirti visų rūšių, formų sienų ir grindų keraminių, mozaikinių, akmens masės plytelių klojimui, vidaus ir lauko darbams. Ypatingai tinka šildomoms grindims, didelio formato plytelėms, fasadams.

Universaliai lauko ir vidaus darbams tiks „Baumacol FlexUni“ - plonasluoksniai plytelių klijai cemento pagrindu, pilkos spalvos, elastingi, sustiprinti, atsparūs šalčiui, skirti akmens, keramikos, molio, akmens masės, porceliano, keramikos plytelių ir grindų plokščių klojimui. Jie tinka šildomoms grindims.

Vidaus patalpoms, ypač voniai labai tinkami „Baumacol Basic“. Jie pagaminti cemento pagrindu, stabilūs, šalčiui atsparūs. Tinka keraminėms, klinkerio, akmens masės plytelėms klijuoti ant mineralinio pagrindo. Skirta gyvenamiesiems, vonios kambariams, drėgnoms patalpoms. Netinka šildomoms sienoms ir grindims.

Vonios kambariams tinkamas pasirinkimas bus „Baumacol FlexTop“, greitai kietėjantys „FlexTop Speed“, „FlexMarmor“, „FlexUni“.

  • Plytelių klijai šildomoms grindims
  • Plytelių klijai atsparūs karščiui
  • Cementiniai plytelių klijai