star_border

Mozaikinis tinkas pamatams (cokoliui)

Pamatai, arba kitaip vadinamas cokolis, yra pati pažeidžiamiausia mūsų namo dalis, atlaikanti didelę konstrukciją. Juos veikia ne tik stipri mechaninė apkrova, bet ir klimato veiksniai – stiprus šoninis lietus ir kiti krituliai, purvas, stovintis vanduo, augalai aplink namą. Būtent todėl medžiagoms, kurias naudosite pamatams, reikia skirti ypatingą dėmesį, pradedant nuo mūro, bitumo ar kitos izoliacijos, izoliacinių plokščių, armavimo mišinių ir baigiant tinku, kuris bus paskutinė, visiems matoma dekoratyvioji medžiaga. Visa šių kokybiškų, vandeniui atsparių medžiagų dermė sukurs puikią izoliaciją ir garantuos pamatų ilgaamžiškumą.

Baumit MosaikTop

Mozaikinis struktūrinis tinkas

Mozaikinio tinko naudojimas

Dekoratyvinis tinkas „MosaikTop“ yra skirtas tinkuoti išorines sudėtines šilumos izoliacines sistemas (ETICS), taip pat seniai ar naujai suformuotą mineralinį tinko paviršių, glaistą, betoną.

Prieš dengiant šį tinką, paviršių reikia padengti universaliu gruntu „Baumit UniPrimer“. Kai šis išdžiūsta – galima paviršių dengti vienu tinko sluoksniu, prieš tai tinką išmaišius maišykle. Tinkas

dengiamas nerūdijančiojo plieno mentele ir užtrinamas. Reikėtų dirbti be pertraukų, +5 – +25 laipsnių temperatūroje, saugant nuo stiprių tiesioginės saulės spindulių ir lietaus.

Grynas akrilo rišiklis, spalvotas kvarcinis smėlis ir natūralus žėrutis sukuria net 24 spalvų paletę, o viduje esantys smulkūs spalvoti grūdeliai sukuria netikėtus raštus, todėl kiekvienas išsirinks tinkamiausią naudojimui spalvą.

Mozaikiniai tinkai pasižymi atsparumu UV spinduliams, todėl net keičiantis klimatui, esant tiesioginei saulei jie netrūkinėja. Padengtas, sukietėjęs paviršius nėra kibus dulkėms ir nešvarumams, neįgeria purvo, todėl ilgai išliks švarus ir nepriekaištingos išvaizdos, tačiau jei cokolis metų bėgyje tapo nešvarus, jį galima plauti vandeniu.

Laikymo sąlygos

Sandariai uždaryti kibirai su gaminiu sausoje, vėsioje ir neužšąlančioje patalpoje gali būti laikomi 12 mėnesių.

Kaina

Kreipkitės į „Baumit“ specialistus internetu ir jie jums pasiūlys gaminį įsigyti pačia geriausia kaina.