Life Challenge 2020 – gražiausio Europos fasado rinkimai
star_border

Life Challenge 2020:

Gražiausio Europos  fasado rinkimai 

Fasadas yra namo veidas, parodantis jame gyvenančių žmonių stilių. „Baumit Life Challenge“ tikslas yra skatinti vaizduotę ir meistriškumą. Parodyti, kad tinkas ir įvairių medžiagų tekstūros, formos ir spalvos derinys turi daug vertingo ir kūrybingo potencialo.

Life Challenge – Apdovanojimai

Po iškilmingų apdovanojimų vykusių 2014 m. Vienoje (Austrija), 2016 m. Madride (Ispanija), ir 2018 m. Bratislavoje (Slovakija), Baumit Life Challenge 2020 vyks Valencijoje, Ispanijoje L’Hemisferic, 2020 m. gegužės 14 d.


Tikimasi, kad renginys sulauks apie 500 svečių iš visų 25 „Baumit“ šalių su geriausiais „Baumit“ architektais, investuotojais ir partneriais. Aukšto lygio nepriklausomų ekspertų komisija vertins daugiau kaip 300 projektų 6 kategorijose.

Kategorijos

Šiuo metu renkame paraiškas iš visų Baumit šalių. Nuo 2020 m. vasario mėn. Iki 2020 m. kovo mėn. turėsite galimybę dalyvauti viešame balsavime, renkant gražiausią Baumit Europos fasadą! 6-ios kategorijos, kuriose galite laimėti:


Vienos šeimos namai

Daugiabučiai

Visuomeniniai pastatai

Šiluminė renovacija

Istorinė renovacija

Stulbinanti struktūra

Pateikti projektą

Jei norite dalyvautii „Baumit Life Challenge Award 2020“ konkurse ir apdovanojimuose – susisiekite su Baumit pardavimų atstovu.

Balsuosime nuo 2020 m. vasario mėn.

Jūsų nuomonė mums labai svarbi. Kuris fasadas yra gražiausias? Nuo 2020 m. Vasario iki balandžio mėnesio turite galimybę balsuoti už savo mėgstamus projektus!
Įveskite savo el. pašto adresą ir jums bus pranešta, kai prasidės viešas balsavimas.

* Įvesdamas ir pateikdamas savo el. pašto adresą patvirtinu, kad perskaičiau ir susipažinau su Baumit privatumo politika ir sutinku, kad mano duomenys būtų tvarkomi aprašytais tikslais.