Kvėpuojanti šiltinimo sistema Baumit Open
star_border

Kvėpuojanti šiltinimo sistema Open

Svarbų vaidmenį, užtikrinant komfortišką gyvenimą ir sveiką namų klimatą, atlieka šilumos izoliacija. Teisingai izoliuotame name žiemą vyrauja maloni šiluma, o vasarą namas yra apsaugomas nuo karščio. Tokiu būdu patalpų temperatūra yra subalansuota ištisus metus, be jokių didesnių temperatūrinių svyravimų.

  • Vandens garams laidi šilumos izoliacijos sistema
  • Optimalus patalpų klimatas patogiam gyvenimui
  • Izoliacija visų tipų fasadams: naujai statomiems ir rekonstruojamiems namams

Malonus mikroklimatas ištisus metus

Baumit Open sistema teigiamai veikia vidinį klimatą ir užtikrina puikias šilumines savybes žiemą ir vasarą. 4 asmenų šeima namų ūkyje per dieną sunaudoja iki 20 l vandens. Baumit Open šilumos izoliacijos sistema puikiai praleidžia vandens garus, taip padėdama sumažinti oro drėgmę patalpose, neprarandant šilumos. Sistemos garų laidumas yra toks pat, kaip plytų mūro, todėl kartu jie formuoja vientisą namo apvalkalą, kuris vandens garų perteklių išstumia iš vidaus į išorę.


Jokių problemų apšiltinant senesnius pastatus

Dėl ypatingų Baumit StarContact White klijų savybių, įmanoma apšiltinti ir senus pastatus, kurių mūre yra daug drėgmės ir druskų. Apšiltinant pastatą gali būti naudojamas papildomas hidroizoliacijos sluoksnis, bet tik tada, kai pašalinama drėgmė ir ją sukeliantys veiksniai, pavyzdžiui, senas ar nekokybiškas tinkas. Baumit Open sistema nuolatos padeda pašalinti drėgmę iš pastato vidaus ir konstrukcijos, todėl užkerta kelią druskų atsiradimui. Naudodami Baumit Open izoliaciją galite apšiltinti senus pastatus, apsaugoti juos nuo nepalankių oro sąlygų ir prailginti jų gyvavimą.

Sistemos sprendimas

Baumit Open apšiltinimas susideda iš tarpusavyje puikiai derančių, aukščiausios kokybės difuzinių komponentų. Sistemos pagrindas yra fasadinės izoliacinės plokštės pagamintos iš polistireninio putplasčio. Aukštą garų laidumą garantuoja patentuota plokštės perforacija, kuri užtikrina spartų vandens pašalinimą iš šios struktūros. Oras angose, atsiradęs po tinkavimo ir gruntavimo, labai prisideda prie efektyvios šilumos izoliacijos. Perforuotas polistireno putplastis apšiltina, taip pat gerai, kaip ir apšiltinimo plokštės be skylučių, tačiau perforuotas polistireno putplastis praleidžia vandens garus. Paprastas įrengimas ir palanki kaina lyginant su mineralinėmis izoliacinėmis plokštėmis yra didžiulis pranašumas. Baltų izoliacinių plokščių alternatyva yra pilkos izoliacinės plokštės Baumit OpenTherm Reflect, kurios geriau sugeria ir atspindi infraraudonuosius spindulius, taip gerindamos izoliacinį poveikį daugiau nei 23%.


StarContact White

Baltas klijavimo-armavimo mišinys Baumit StarContact White yra ypač elastingas ir atsparus nepalankioms oro sąlygoms, taip pat pasižymi puikiomis klijavimo-armavimo savybėmis.
Baigiamajam sluoksniui skirtas sprendimas Baumit NanoporTop yra ypatingai atsparus purvui, bei dumblių formavimuisi.

Baumit Open sistemos komponentai

  1. Pagrindas: naujos statybos arba renovuojamas originalus pagrindas.
  2. Tvirtinimas: Baumit StarTrack smeigės suteikia daug privalumų: jokių šilumos tiltelių, nematomos smeigių įrengimo vietų žymės. Tos pačios smeigės tinka skirtingo storio apšiltinimo plokštėms.
  3. Klijavimas: baltas klijavimo-armavimo mišinys Baumit StarContact White, didelės klampos, elastingas, atsparus nepalankioms oro sąlygoms, lengvai dengiamas.
  4. Izoliacinės plokštės: Baumit OpenTherm Reflect 031, pilkos izoliacinės plokštės su antireflektine danga. 
  5. Armavimas: Baumit StarContact White klijavimo-armavimo mišinys su stiklo pluošto armavimo tinkleliu Baumit StarTex.
  6. Gruntavimas: Baumit UniPrimer.
  7. Dekoratyvinis tinkas (paviršiaus apdaila): Baumit NanoporTop, ypač atsparus nešvarumams, bei dumbliams.