Užteršto fasado renovacija
star_border

Užteršto fasado renovacija

Fasadas – tai ne tik erdvė dekorui, bet ir apsauginė pastato fasado danga. Jis kasdien turi atlaikyti daugybę skirtingų neigiamų aplinkos veiksnių, galinčių ilgainiui palikti savo žymę. Baumit komanda puikiai supranta šią grėsmę, todėl sukūrė kelis paprastus, greitus ir nebrangius būdus pirminiam fasado didingumui sugrąžinti.

Jei ant Jūsų fasado nesimato jokių įtrūkimų ar kitų pažeidimų, namui tereikia menko atnaujinimo ir Jūsų darbas bus baigtas.

2 žingsniai naujo fasado link

Fasade giliai įsiskverbęs purvas sumažina paviršiaus sukibimą su naujais dažais, dėl to prieš tepant naują dažų sluoksnį, būtina su specialiomis priemonėmis kruopščiai nuvalyti fasado paviršių. Patartina fasadą dengti dviem aukštos kokybės dažų sluoksniais, kad jūsų namai vėl atrodytų kaip nauji.

1 žingsnis

Vyčistenie fasády

Nuvalykite paviršių su Baumit ReClean.

2 žingsnis

Nová fasádna farba

Padenkite fasadą premium klasės dažais Baumit StarColor, NanoporColor arba SilikonColor.

Instrukcija

1. Įvertinti fasado būseną

Znečistená fasáda

Fasado paviršius turi būti tvirtas ir tolygus, nepažeistas dumblių ir be įtrūkimų. Jei fasadas purvinas arba dulkėtas, jį nuplaukite. Jei vis dar liko kažkokių pažeidimų, juos būtina pašalinti prieš pradedant remontą.

2. Darbui reikalingos priemonės

Znečistená fasáda

Pasiruoškite fasadinius dažus, Baumit ReClean tirpalą, kietą šerių teptuką, volelį arba įrangą mašininiam fasado dažymui.

3. Priemonės fasado valymui

Fasádny čistiaci prostriedok

Fasado riebalus ir nešvarumus pašalinkite su Baumit ReClean priemone. Priklausomai nuo fasado taršos, galite naudoti gryną priemonę, arba skiesti santykiu 1:10.

4. Fasado valymas

Čistenie fasády

Naudodami purškiklį arba kietą teptuką, padenkite fasadą Baumit ReClean produktu. Naudojant aukšto slėgio valymo įrenginį, produktą galite praskiesti su vandeniu. Tirpalą palikti įsigerti 2-20 minutėms, priklausomai nuo fasado taršos lygio. Jei užterštumo lygis didelis, procesą reikia kartoti keletą kartų. Po to, perplaukite fasadą su šiltu vandeniu arba tam panaudokite aukšto spaudimo valymo įrenginį.

5. Fasado dažymas

Nová fasádna farba

Švarų fasadą padenkite dviem aukštos kokybės dažų sluoksniais. Pirmo sluoksnio dažai skiedžiami su 10-15 % vandens. Po mažiausiai 12 valandų, padengiame fasadą dar vienu arba dviem sluoksniais dažų. Tarp abiejų aplikacijų turi būti bent 4 valandų tarpas.

6. Fasado purškimas dažais

Striekanie fasádnej farby

Baumit fasado dažai taip pat gali būti ir purškiami. Tai suteikia galimybę greitai ir tolygiai padengti didesnį plotą.

Baumit produktai

Mokomasis video