Cementiniai mišiniai
star_border

Cementiniai mišiniai


  • Patikrinta kokybė
  • Tinkami garažams ir drėgnoms patalpoms
  • Galimas paviršių šlifavimas

Kada rinktis cementines dangas?

Cemento lyginamosios dangos yra pritaikytos kloti visose patalpose, taip pat ir garažuose bei drėgnose patalpose. Mažesniems plotams skirti mišiniai parduodami maišuose, o dideliems – talpyklose su visomis reikalingomis priemonėmis. Norint pasiekti geresnių rezultatų, dideliuose pastatuose pirma rekomenduotina paviršius nušlifuoti.

Cementové potery

Baumit lyginamasis sluoksnis

A kategorijos CT-C20-F5 cemento mišinys, skirtas gyvenamosioms patalpoms, garažams ir drėgnoms dirbtuvėms. Tinka dengti įvairias grindis, taip pat ir šildomas. Sluoksnis gali būti dengiamas kontakto metodu nuo 35-45 mm, atskirai nuo 35-70 mm, plaukiojančiu metodu nuo 45-70 mm, o šildomoms grindims – mažiausiai 45 mm + šildymo vamzdžių skersmuo.

Baumit Screed MG

Cementový poter so strojným hladením povrchu

A kategorijos CT-C20-F4 cemento mišinys (vėliau jį galima šlifuoti), skirtas gyvenamosioms patalpoms, garažams ir drėgnoms dirbtuvėms. Tinka dengti įvairias grindis, taip pat ir šildomas. Sluoksnis gali būti dengiamas kontakto metodu nuo 35-45 mm, atskirai nuo 35-70 mm, plaukiojančiu metodu nuo 45-70 mm, o šildomoms grindims – mažiausiai 45 mm + šildymo vamzdžių skersmuo.