Silikoninio tinko privalumai Jūsų namams
star_border

Silikoninio tinko privalumai Jūsų namams

Baumit StarTop premium silikono tinkas ir naujos kartos StarColor dažai - naujiems ir renovuojamiems fasadams. Aukštos kokybės silikono rišiklis ir naujoviškas užpildas, suteikia unikalias savybes ilgalaikei fasado apsaugai, taip pat siūlo didesnes spalvų atspalvių galimybes ir gerą silikoninio tinko kainą 

  • „Drypor“ efektas
  • Purvui atsparus paviršius
  • Puikus pritaikymas

Kaip „drypor“ efektas apsaugo fasadą?

Drypor efektBaumit Star naudoja hidrofilinius ir hidrofobinius procesus paviršiaus taršos mažinimui. Hidrofilinės savybės lemia drėgmės pasiskirstymą, dėl ko paviršius greičiau išdžiūva po drėgnų orų. Dekoratyvinio tinko hidrofobinės savybės užtikrina gerą atsparumą vandeniui, tuo pačiu ir gerą vandens pašalinimą. Šių funkcijų kombinacija, suteikia efektyvų vandens pašalinimą ir atsparumą purvui. Baumit StarTop yra lankstesnis, lengviau pritaikomas ir yra labai tolygios struktūros, kurią lengvą išgauti.

Išplėstos silikono funkcijos šviesesniam fasadui

Unikalaus funkcionalumo Baumit Star paviršius, kartu su „drypor“ efektu kovoja prieš drėgmę ir apsaugo fasadą nuo dumblių ir kerpių augimo. Šią apsaugą dar labiau sustiprina didelis ypatingų priedų kiekis mikrokapsulių pavidalu, kurių veiklioji medžiaga yra palaipsniui išleidžiama per ilgą laiką, nesukeliant neigiamo poveikio aplinkai.

Lengvai dekoruojamas fasadas

Lengvai užtepamas Baumit StarTop tinkas užtikrina puikius rezultatus naudojant, bet kurį iš 6 siūlomų struktūrų. Braižytas 1.5K, 2K, 3K, 2R, 3R ir skaidrus StarTop Fine tinkas. Jei pasirinksite StarColor, tinkuotojas vertins didelį jų pajėgumą ir galimybę dažyti beoriu purškimu.

Naudinga informacija

Fasádna omietka StarTop
Baumit Life spalvų paletė

StarTop tinką galite rinktis iš 758 Baumit Life atspalvių (paletėje jie baigiasi skaičiais 2-9) visoms dangoms.

Daugiau
Farebný návrh fasády
Fasado spalva

Nežinai kokį atspalvį pasirinkti? Užpildykite formą ir mes jums padėsime išsirinkti ir suderinti 3 spalvas.

Daugiau
Biela fasáda

Akinančiai baltas fasadas

Jeigu norite išties akinančiai balto fasado, rinkitės Baumit StarTop tinką arba StarColor, Baumit Life spalvą (kodas 0019). Ypatinga sudėtis ir pigmentai pavers šį atspalvį dar šviesesniu. Nepriklausomai nuo to, kokį spalvos atspalvį pasirinksite, Jūs tikrai galėsite džiaugtis ilgalaikiu ir gražiu fasadu.