star_border

Gruntas luboms

Gruntas yra tikrai svarbi sluoksnius rišančioji medžiaga, todėl šios darbų dalies praleisti negalima. Gruntas mums reikalingas tiek lauko, tiek vidaus darbams. Jei ruošiatės dažyti ar tapetuoti ir paviršius turi būti lygus kaip stiklas – visus statybų etapus turėsite atlikti paeiliui ir itin kokybiškai.

Baumit UniPrimer

Universalus gruntas

Grunto luboms privalumai

Būtent gruntas suvienodins pagrindo įgeriamumą, tuomet jūsų tinkas arba dažai su pagrindu sukibs tolygiai ir išgausite geriausią rezultatą.

Prieš dažų sluoksnį gruntas gali būti tik rekomenduojamas, o štai prieš tinko sluoksnį jis yra būtinas. Tačiau jei jūs ruošiate lubas – geriausia dengti gruntą ir prieš tinko, ir prieš dažų sluoksnį. Visų pirma gruntas luboms yra svarbus dėl sukibimo. Dažniausiai lubų pagrindas yra iš gipsinio tinko, todėl gruntas tikrai pagerins šio silpnai įgeriamo paviršiaus sukibimą. Taip pat grunto sluoksnis pagreitins gipsinio tinko pagrindo stingimą ir garantuos jo glotnų paviršių. Luboms tai ypač svarbu, nes, dėl pritvirtintų šviestuvų ar kitų šviesos šaltinių elementų, vos įjungus šviesą ant lubų tikrai pasimatys visi likę nelygumai.

Lygiai taip pat gruntas luboms svarbus ir prieš dažymą, nes ne tik sumažins dažų sąnaudas, bet ir nepaliks akivaizdžių potėpių, sulygins ir suvienodins lubų padengimą dažais. Taigi, tai yra ir ekonomiškas, ir estetinis sprendimas.

Rekomenduojame

Tarp gausios „Baumit“ produkcijos yra ir aukštos kokybės grunto luboms. Būtent čia puikiai tiks mūsų „Baumit SuperPrimer“ specialus gruntas, kuris yra jau paruoštas naudoti, su kvarciniu smėliu, ir, žinoma, aukštos kokybės. Jis yra laidus garams, be tirpiklių, pasižymi puikiu sukibimu, skirtas silpniems ir neįgeriantiems sienų, lubų paviršiams. Šį gruntą galima naudoti vidaus ir lauko darbams, taip pat ir seniems paviršiams.

Be to, šis gruntas yra baltas, o būtent balti gruntai skirti glaistytiems lubų ar sienų paviršiams, nes ne tik pagerina dažų dengimą, bet ir sutaupo jų sąnaudas. Po tepimo šiuo specialiu gruntu nebereikia naudoti įprasto grunto.

Kaina

„Baumit SuperPrimer“ kaina tikrai nėra didelė, jų nusipirkti galite mūsų svetainėje internetu, o „Baumit“ specialistai jums pasiūlys geriausią kainą.