star_border

Akriliniai tinkai

Akrilinis dekoratyvinis tinkas yra vienas iš populiariausių ir ekonomiškiausių pasirinkimų. Šis tinkas lengvai pritaikomas, o jo spalvų paletė išties labai plati. „Baumit“ siūlo įvairių akrilinių tinkų, skirtų plačiam panaudojimui.

Baumit GranoporTop

Akrilinis dekoratyvinis tinkas

Baumit PuraTop

Premium klasės akrilinis dekoratyvinis tinkas

Akrilinio tinko naudojimo būdas

Struktūrinis akrilinis tinkas, akrilinis dekoratyvinis tinkas samanėlė ir kitos akrilinių tinkų rūšys gali būti tikrai plačiai panaudojami. Šis tinkas gali būti naudojamas jūsų sienoms, luboms, vidui, fasadui, cokoliui, o akrilinio tinko kaina nėra didelė.

Sienoms

Vidaus darbams tinka praktiškai visi tinkai, taip pat ir akrilinis. Akrilinis tinkas tikrai tinka ir patinka daugeliui klientų, nes yra ekonominis variantas, o jo sąnaudos nėra didelės. Labai patogu naudoti tonuojamą akrilinį tinką, nes jo nereikės daug kartų dažyti, todėl ir dažų sąnaudos bus mažos.

Laiptinėms, koridoriams, apkrautoms vidaus sienoms, ar toms, kurios turi būti apsaugotos nuo dažnų prisilietimų, pavyzdžiui atsirėmimo aunantis batus, puikiai tinka mozaikinis akrilinis tinkas. Jis sukuria savitą stilių ir suteikia faktūrą, o „Baumit“ gali pasiūlyti plačią spalvų gamą, nuo šviesesnių iki pačių tamsiausių. Iš mozaikinių tinkų „Baumit“ gali pasiūlyti profesionalius, aukščiausios klasės „MosaikTop“ ir „Mosaik Superfine“.

Luboms

Jūsų namų luboms geriausiai tiktų universalus „Baumit GranoporTop“ akrilinis tinkas. Jis yra pastos pavidalo, paruoštas naudoti ir gerai atstumia vandenį, praleidžia vandens garus, puikiai dengia tinkuojamus paviršius. Šis tinkas tikrai universalaus panaudojimo, su juo lengva dirbti, taip pat jo kaina nėra didelė.

Fasadui

Fasadui galima rekomenduoti „Baumit PuraTop“ akrilinį tinką. Jis skirtas tamsioms ir ypač intensyvioms spalvoms išgauti. Naudojant „Cool“ pigmentų technologiją, dekoratyvinį tinką galima tonuoti visais pigmentais iš „Baumit Life“ spalvų paletės.

Šis tinkas pasižymi ypatingu atsparumu blukimui, yra atsparus aplinkos poveikiui, todėl bus ilgaamžis.

Fasadui taip pat puikiai tinka akrilinis struktūrinis dekoratyvinis tinkas.

Akrilinio dekoratyvinio tinko privalumai

Akrilinis tinkas yra elastingas, todėl jį gerai rinktis kai norite pastatą labiau izoliuoti nuo triukšmo, statote namą arti judrių gatvių. Taip pat akrilinis tinkas gerai atstumia vandenį, praleidžia vandens garus, yra gana ekonominis variantas, o su juo dirbti nėra sudėtinga.